Wędzonka Krotoszyńska Wędzona Surowa

8,90 zł
Brutto

  • Waga oraz możliwe paczki: 200 gram w plastrach oraz 0,6 kg w całości
  • Sposób przechowywania:  należy przechowywać w temperaturze od 2 do 6 stopni. 
  • Produkt o zmiennej wadze, waga może różnić się od podanej o +/- 10%.
Paczka
Ilość

WĘDZONKA KROTOSZYŃSKA WĘDZONA SUROWA

Gdzie szukać prawdziwej wędzonki krotoszyńskiej? Jak sama nazwa wskazuje wywodzi się ona od małego miast położonego w województwie wielkopolskim. Na przełomie lat 80. i 90. była produkowana w zakładach mięsnych w Krotoszynie. Będąc zakładem rzemieślniczym z ponad 30 letnią tradycją możemy się pochwalić wyrobem premium jakim jest wędzonka krotoszyńska wędzona surowa. Szynka z zewnątrz charakteryzuje się jasno brązową barwą z odcieniem wiśniowym. Wędzonka tym samym jest dla prawdziwych koneserów mięsa! Tradycyjna metoda wytwarzania i receptura stosowana od lat to gwarancja smaku wędzonki krotoszyńskiej.

Jak dowozimy?

Wszystko od samego początku robimy z należytą uwagą, dbając o każdy szczegół. Nasza żywność jest przewożona specjalnymi lodówkami od firmy DPD Food Fresh, aby zapewnić ciąg chłodniczy. Zamówienia dostarczamy od wtorku do piątku.

Jak pakujemy naszą żywność?

Wędliny oraz kiełbasy pakujemy próżniowo, aby mogły zachować swoją świeżość oraz aromat. Przygotowanie  paczek odbywa się w specjalnej chłodni w temperaturze od 2 do 4 stopni. Po przygotowaniu zamówienia zostaje ono zapakowanie w pudło kartonowe i umieszczone w lodówce termicznej. 

Z kim współpracujemy?

Od marca współpracujemy z firmą DPD Food Fresh, która zapewnia dostarczenie Waszych paczek już następnego dnia roboczego. Dzięki lodówkom przeznaczonym do transportu jesteśmy w stanie zachować odpowiedni ciąg chłodniczy by Nasi klienci nie musieli się martwić o świeżość produktów. 

Smaczne, zdrowe bo domowe. 

Komentarze

Długo szukałem tej szynki w internecie, aż w końcu znalazłem! Wędzonka krotoszyńska w tradycyjny sposob! POLECAM

Napisz swoją opinię

Wędzonka Krotoszyńska Wędzona Surowa

  • Waga oraz możliwe paczki: 200 gram w plastrach oraz 0,6 kg w całości
  • Sposób przechowywania:  należy przechowywać w temperaturze od 2 do 6 stopni. 
  • Produkt o zmiennej wadze, waga może różnić się od podanej o +/- 10%.

Napisz swoją opinię

Współpraca

Justyna – absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego oraz Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, gdzie zdobyła tytuł magistra dietetyki. Temat zdrowego odżywiania od początku był jej pasją, który z czasem stał się także pracą. Oddając się w jej ręce zyskasz wiedzę na temat tego jak jeść by być zdrowym i w pełni sił oraz nauczysz się jak świadomie wybierać produkty spożywcze czy komponować posiłki. Pokaże Ci, że dieta to nie są wyrzeczenia a sposób na osiągnięcie swoich celów.

Płatności obsługuje

Przelewy 24