Szynka Wędzona Parzona

6,99 zł
Brutto
Paczka
Ilość

SZYNKA WĘDZONA PARZONA

Dzięki wędzeniu drewnem dębowym posiada wyjątkowy zapach i smak. Nie potrzeba dodatkowych przypraw przy jej użyciu- sama w sobie nadaje smak potrawom. Razem ze świeżym pieczywem i warzywami będą dobrym pomysłem na śniadanie. 

Waga oraz możliwe paczki:

  • 150 gram w plastrach
  • 200 gram w plastrach
  • 300 gram w kawałku 
  • 500 gram w kawałku

Sposób przechowywania: należy przechowywać w temperaturze od 2 do 6 stopni.

Wszystkie zamówienia dostarczamy naszym firmowym samochodem pod wskazany przez Państwa adres na terenie Poznania i okolic. Czas realizacji zamówień przez internet wynosi 1-3 dni.

Komentarze

Nie przyprawiałam, tak jak Państwo zalecaliście i powiem, że to nie był błąd, nic dodać nic ująć, idealna pod każdym względem, zamówienie już poszło i czekamy.

Napisz swoją opinię

Szynka Wędzona Parzona

Napisz swoją opinię

Współpraca

Justyna – absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego oraz Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, gdzie zdobyła tytuł magistra dietetyki. Temat zdrowego odżywiania od początku był jej pasją, który z czasem stał się także pracą. Oddając się w jej ręce zyskasz wiedzę na temat tego jak jeść by być zdrowym i w pełni sił oraz nauczysz się jak świadomie wybierać produkty spożywcze czy komponować posiłki. Pokaże Ci, że dieta to nie są wyrzeczenia a sposób na osiągnięcie swoich celów.

Płatności obsługuje

Przelewy 24