Szynka Biała

7,99 zł
Brutto
Paczka
Ilość

SZYNKA BIAŁA

Wędlina dla tych, którzy nie lubią tłustych wyrobów. Jest to dobre źródło białka w naszej diecie. Delikatna w smaku, doskonała do kanapek. Ta szynka zasmakuje każdemu. 

Waga oraz możliwe paczki:

  • 120 gram w plastrach
  • 300 gram w kawałku

Sposób przechowywania: należy przechowywać w temperaturze od 2 do 6 stopni.

NIE WIESZ CO PRZYRZĄDZIĆ Z NASZEGO WYROBU?

Nasz dietetyk Justyna z Formanienażarty poleca pizzę domową z szynką i pieczarkami, w której można wykorzystać produkt szynka biała. Dokładny przepis oraz potrzebną listę składników znajdziecie na stronie formanienazarty.pl. 

Sposób przechowywania: należy przechowywać w temperaturze od 2 do 6 stopni.

Wszystkie zamówienia dostarczamy naszym firmowym samochodem pod wskazany przez Państwa adres na terenie Poznania i okolic. Czas realizacji zamówień przez internet wynosi 1-3 dni.

Komentarze

Szynka delikatna, bez tłuszczu, polecam do kanapek. Co do dostawy, szybka i bezproblemowa, chętnie jeszcze zamówimy!

Szynka idealnie nadaje się do kanapek, Bardzo delikatna i smaczna.

Napisz swoją opinię

Szynka Biała

Napisz swoją opinię

Współpraca

Justyna – absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego oraz Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, gdzie zdobyła tytuł magistra dietetyki. Temat zdrowego odżywiania od początku był jej pasją, który z czasem stał się także pracą. Oddając się w jej ręce zyskasz wiedzę na temat tego jak jeść by być zdrowym i w pełni sił oraz nauczysz się jak świadomie wybierać produkty spożywcze czy komponować posiłki. Pokaże Ci, że dieta to nie są wyrzeczenia a sposób na osiągnięcie swoich celów.

Płatności obsługuje

Przelewy 24