Szynka Chlebowa Wędzona Parzona

7,99 zł
Brutto
Paczka
Ilość

SZYNKA CHLEBOWA WĘDZONA PARZONA

Najlepszy wybór do tradycyjnych sałatek. Soczysta i idealnie przyprawiona sprawdzi się także do kanapek, tostów lub zapiekanek. 

Waga oraz możliwe paczki:

  • 150 gram w plastrach
  • 200 gram w plastrach
  • 300 gram w kawałku 
  • 500 gram w kawałku

Sposób przechowywania: należy przechowywać w temperaturze od 2 do 6 stopni.

NIE WIESZ CO PRZYRZĄDZIĆ Z NASZEGO WYROBU?

Nasz dietetyk Justyna z Formanienażarty poleca zapiekankę makaronową z serem i szynką, w której można wykorzystać produkt szynka chlebowa wędzona parzona. Dokładny przepis oraz potrzebną listę składników znajdziecie na stronie formanienazarty.pl. 

Wszystkie zamówienia dostarczamy naszym firmowym samochodem pod wskazany przez Państwa adres na terenie Poznania i okolic. Czas realizacji zamówień przez internet wynosi 1-3 dni.

Komentarze

Ta szybka odpowiada nam do kanapek, ostatnio robiliśmy tosty dodając te szybkę, wyszły rewelacyjnie, jestem bardzo zadowolona z usług Kujawskich!

Napisz swoją opinię

Szynka Chlebowa Wędzona Parzona

Napisz swoją opinię

Współpraca

Justyna – absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego oraz Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, gdzie zdobyła tytuł magistra dietetyki. Temat zdrowego odżywiania od początku był jej pasją, który z czasem stał się także pracą. Oddając się w jej ręce zyskasz wiedzę na temat tego jak jeść by być zdrowym i w pełni sił oraz nauczysz się jak świadomie wybierać produkty spożywcze czy komponować posiłki. Pokaże Ci, że dieta to nie są wyrzeczenia a sposób na osiągnięcie swoich celów.

Płatności obsługuje

Przelewy 24