Kluski śląskie

11,70 zł
Brutto

Paczka
Ilość

Kluski śląskie 

Kluski śląskie - zakład wyrobów garmażeryjnych Michalska.

  • Składniki: ziemniaki 80%, mąka ziemniaczana 15%, mąka pszenna, olej roślinny, sól, kurkuma.
  • Wartość odżywcza w 100g: wartość energetyczna 753kJ/180 kcal, tłuszcz 1,2g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,1g, węglowodany 37,4g, w tym cukry 0,4g, białko 3,5g, sól 0,5g.
  • Przechowywać w temperaturze 2-4 stopni.
  • Sposób przygotowania: odgrzać lub podsmażyć.
  • Masa netto:400g

Jak dowozimy?

Wszystko od samego początku robimy z należytą uwagą, dbając o każdy szczegół. Nasza żywność jest przewożona specjalnymi lodówkami od firmy DPD Food Fresh, aby zapewnić ciąg chłodniczy. Zamówienia dostarczamy od wtorku do piątku.

Jak pakujemy naszą żywność?

Wędliny oraz kiełbasy pakujemy próżniowo, aby mogły zachować swoją świeżość oraz aromat. Przygotowanie  paczek odbywa się w specjalnej chłodni w temperaturze od 2 do 4 stopni. Po przygotowaniu zamówienia zostaje ono zapakowanie w pudło kartonowe i umieszczone w lodówce termicznej. 

Z kim współpracujemy?

Od marca współpracujemy z firmą DPD Food Fresh, która zapewnia dostarczenie Waszych paczek już następnego dnia roboczego. Dzięki lodówkom przeznaczonym do transportu jesteśmy w stanie zachować odpowiedni ciąg chłodniczy by Nasi klienci nie musieli się martwić o świeżość produktów. 

Smaczne, zdrowe bo domowe. 

Komentarze

Napisz swoją opinię

Kluski śląskie

Napisz swoją opinię

Współpraca

Justyna – absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego oraz Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, gdzie zdobyła tytuł magistra dietetyki. Temat zdrowego odżywiania od początku był jej pasją, który z czasem stał się także pracą. Oddając się w jej ręce zyskasz wiedzę na temat tego jak jeść by być zdrowym i w pełni sił oraz nauczysz się jak świadomie wybierać produkty spożywcze czy komponować posiłki. Pokaże Ci, że dieta to nie są wyrzeczenia a sposób na osiągnięcie swoich celów.

Płatności obsługuje

Przelewy 24