Kujawianki

11,99 zł
Brutto
Paczka
Ilość

KUJAWIANKI

Najmniejsze z naszych wyrobów, najlepsze dla najmłodszych! Dobrej jakości mięso, bez konserwantów i polepszaczy smaku. Delikatne w smaku, obowiązkowa pozycja przy każdym śniadaniu, szczególnie tego w stylu angielskim.

Sposób przechowywania:  należy przechowywać w temperaturze od 2 do 6 stopni. 

Wszystkie zamówienia dostarczamy naszym firmowym samochodem pod wskazany przez Państwa adres na terenie Poznania i okolic. Czas realizacji zamówień przez internet wynosi 1-3 dni.

Komentarze

Dzieci je uwielbiają, chodź nie ukrywam ze mój mąż za nimi bardzo przepada, na szczęście bez kłótni, bo oferują Państwo same pyszności, które często zamawiamy u Was na stronie i każdy znajdzie coś dla siebie !

Moje dzieci przepadają za nimi!

Napisz swoją opinię

Kujawianki

Napisz swoją opinię

Współpraca

Justyna – absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego oraz Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, gdzie zdobyła tytuł magistra dietetyki. Temat zdrowego odżywiania od początku był jej pasją, który z czasem stał się także pracą. Oddając się w jej ręce zyskasz wiedzę na temat tego jak jeść by być zdrowym i w pełni sił oraz nauczysz się jak świadomie wybierać produkty spożywcze czy komponować posiłki. Pokaże Ci, że dieta to nie są wyrzeczenia a sposób na osiągnięcie swoich celów.

Płatności obsługuje

Przelewy 24